Deltagarlista Gren 1-48 
 
  Tävling  Stjärnskottet 2011    Utskriftsdatum  19 september 2011   
  Tävlingsort  Ludvika    Utskriftstid  13:53   
  Arrangör  Ludvika Simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  25 september 2011         
 
 
Gren 1, 4X25m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
146  Ludvika SS Ministjärnorna  2001  LUDVIKA SS    25 m     
145  Ludvika SS Miniproffsen  2001  LUDVIKA SS    25 m     
99  Falun Tjejer 2001 O Yngre  2001  FALUN    25 m     
 
Gren 3, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
96  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  37.33   
122  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  38.19   
133  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  39.07   
62  Czarnecki Cecilia  1999  AVESTA SS  AT9699  25 m  42.08   
95  Sörlie Isabelle  1999  FALUN  AV1299  25 m  42.61   
129  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  42.90   
75  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  43.93   
89  Norin Anna  1999  FALUN  AH1899  25 m  46.14   
92  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  47.82   
10  143  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  49.28   
11  142  West Josefine  1999  LUDVIKA SS  AW1299  25 m  1:05.01   
12  135  Risvik-Sjöström Moa  1999  LUDVIKA SS  BC1899  25 m     
13  134  Risvik-Sjöström Alva  1999  LUDVIKA SS  BB7899  25 m     
 
Gren 4, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
160  Forsström Erik  1999  SANDVIKEN  AO9399  25 m  38.04   
124  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  40.16   
140  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  40.34   
152  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  50 m  41.39   
154  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  41.41   
120  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  44.23   
136  Rydelius Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL9799  25 m  46.09   
63  Hedberg Albin  1999  AVESTA SS  AL4599  25 m  46.82   
65  Janbjer Adam  1999  AVESTA SS  AC9199  25 m  54.21   
 
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
126  Jansson Maja  2000  LUDVIKA SS  AQ3200  50 m  37.37   
127  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  39.05   
117  Skoglund Petronella  2000  LEKSAND  AL4400  25 m  39.75   
162  Sand Alva  2000  SANDVIKEN  AL4600  25 m  40.80   
69  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  45.84   
108  Wigg Smilla  2000  GÄVLE SS  AN4400  25 m  45.88   
103  Barresäter Tova  2000  GÄVLE SS  AM6800  25 m  47.35   
86  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  25 m     
 
Gren 6, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
105  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  39.27   
119  Batista-Gröndahl Philip  2000  LUDVIKA SS  AH4700  25 m  42.87   
91  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m  45.36   
85  Enlund Alexander  2000  FALUN  AH1700  25 m     
 
Gren 7, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
158  Östling Emmy  2001  SS MORA  AI8401  25 m  44.25   
104  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  44.47   
107  Richtnér Amie Molin  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  46.30   
125  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  46.35   
82  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  50 m  47.86   
78  Waller Alicia  2001  BORLÄNGE  AS7201  25 m  50.04   
73  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  51.76   
137  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  54.58   
72  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  55.64   
10  121  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m     
11  113  Deras Hanna  2001  LEKSAND  AY2201  25 m     
 
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
106  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  40.90   
64  Hedberg Wille  2001  AVESTA SS  AD7901  25 m  49.41   
130  Larsson Timothy  2001  LUDVIKA SS  AA9301  50 m  51.71   
163  Hansson Tim  2001  FALUN    25 m  56.18   
149  Hansson Isak  2001  SS MORA  AL2901  25 m     
 
Gren 9, 25m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
93  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  24.67   
81  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  26.61   
101  Östh Kajsa  2002  GRÄNGES SS  AA0402  25 m  26.69   
151  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  27.18   
90  Olsson Agnes  2002  FALUN  AH4402  25 m  29.78   
123  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AC0802  25 m  31.75   
170  Pershagen Julia  2002  FALUN    25 m  31.94   
84  Brandt Isa  2002  FALUN  AH3402  25 m  36.54   
138  Serlander Alice  2002  LUDVIKA SS  AM8602  25 m     
10  109  Arthursdóttir Ronja  2002  HEDEMORA  AM2802  25 m     
 
Gren 10, 25m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
155  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  29.18   
141  Söderholm Linus  2002  LUDVIKA SS  AA6502  25 m  31.38   
100  Lindholm Adam  2002  GRÄNGES SS  AA0702  25 m  31.76   
118  Skoglund Samuel  2002  LEKSAND  AG3102  25 m     
77  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m     
 
Gren 11, 25m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
164  Zetterberg Anja  2003  FALUN    25 m  31.09   
131  Matsson-Frost Alva  2003  LUDVIKA SS  AD7803  25 m     
128  Lantz Lovisa  2003  LUDVIKA SS  AD0203  25 m     
110  Helgesson Nanny  2003  HEDEMORA  AF6603  25 m     
 
Gren 13, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
133  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  37.95   
96  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  38.78   
129  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  40.07   
95  Sörlie Isabelle  1999  FALUN  AV1299  25 m  40.37   
122  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  40.78   
62  Czarnecki Cecilia  1999  AVESTA SS  AT9699  25 m  42.32   
143  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  42.65   
75  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  44.50   
89  Norin Anna  1999  FALUN  AH1899  25 m  45.31   
10  92  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  46.94   
11  134  Risvik-Sjöström Alva  1999  LUDVIKA SS  BB7899  25 m  52.49   
12  157  Zonneveld Marit van  1999  SS MORA  BI9899  25 m  52.73   
13  142  West Josefine  1999  LUDVIKA SS  AW1299  25 m  55.64   
14  135  Risvik-Sjöström Moa  1999  LUDVIKA SS  BC1899  25 m  56.44   
15  68  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  1:01.47   
16  116  Karlsson Karolin  1999  LEKSAND  BL3499  25 m     
 
Gren 14, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
160  Forsström Erik  1999  SANDVIKEN  AO9399  25 m  39.11   
124  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  39.20   
152  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  39.41   
140  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  41.80   
120  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  43.68   
154  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  44.65   
63  Hedberg Albin  1999  AVESTA SS  AL4599  25 m  46.71   
136  Rydelius Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL9799  25 m  47.89   
65  Janbjer Adam  1999  AVESTA SS  AC9199  25 m  48.67   
10  70  Jämte Markus  1999  BORLÄNGE  AG4599  25 m  53.33   
11  87  Gunnarsson Hjalmar  1999  FALUN  AQ0999  25 m  57.40   
 
Gren 15, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
127  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  39.65   
162  Sand Alva  2000  SANDVIKEN  AL4600  25 m  40.60   
126  Jansson Maja  2000  LUDVIKA SS  AQ3200  50 m  43.04   
161  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  45.32   
103  Barresäter Tova  2000  GÄVLE SS  AM6800  25 m  45.49   
108  Wigg Smilla  2000  GÄVLE SS  AN4400  25 m  45.72   
117  Skoglund Petronella  2000  LEKSAND  AL4400  25 m  45.79   
69  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  46.75   
80  Adrelius Tova  2000  FALUN  AV4600  50 m  47.70   
10  88  Jobs Sandra  2000  FALUN  BB3800  50 m  49.19   
11  86  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  25 m  49.93   
12  83  Brandt Ida  2000  FALUN  AW0200  50 m  50.37   
13  150  Hed Moa  2000  SS MORA  BA1800  25 m  51.78   
14  156  Sisell Elin  2000  SS MORA  AV8800  25 m  53.00   
15  94  Söderkvist Maja  2000  FALUN  AX0200  25 m  53.81   
16  97  Ytterholm Saga  2000  FALUN  BB5800  50 m  55.63   
17  67  Holmberg Andréa  2000  BORLÄNGE  BB2800  25 m  1:00.99   
18  153  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m     
19  165  Lindqvist Irma  2000  FALUN    25 m     
20  76  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m     
 
Gren 16, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
105  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  41.49   
91  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m  41.91   
119  Batista-Gröndahl Philip  2000  LUDVIKA SS  AH4700  25 m  46.30   
85  Enlund Alexander  2000  FALUN  AH1700  50 m  47.38   
79  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  51.02   
71  Kieksi Carl  2000  BORLÄNGE  AQ9100  25 m  56.84   
74  Mikker Oskar  2000  BORLÄNGE  AQ7100  25 m     
 
Gren 17, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
125  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  45.86   
107  Richtnér Amie Molin  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  47.76   
104  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  50.12   
137  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  52.31   
78  Waller Alicia  2001  BORLÄNGE  AS7201  25 m  53.84   
73  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  57.20   
82  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  50 m  57.66   
158  Östling Emmy  2001  SS MORA  AI8401  25 m  58.49   
72  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  1:06.62   
10  121  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m     
11  113  Deras Hanna  2001  LEKSAND  AY2201  25 m     
 
Gren 18, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
130  Larsson Timothy  2001  LUDVIKA SS  AA9301  50 m  48.60   
106  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  49.62   
64  Hedberg Wille  2001  AVESTA SS  AD7901  25 m  56.89   
163  Hansson Tim  2001  FALUN    50 m  1:08.83   
149  Hansson Isak  2001  SS MORA  AL2901  25 m     
 
Gren 19, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
93  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  22.14   
81  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  22.37   
123  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AC0802  25 m  25.24   
101  Östh Kajsa  2002  GRÄNGES SS  AA0402  25 m     
 
Gren 20, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
141  Söderholm Linus  2002  LUDVIKA SS  AA6502  25 m  27.87   
77  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m     
 
Gren 21, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
128  Lantz Lovisa  2003  LUDVIKA SS  AD0203  25 m     
 
Gren 23, 4X50m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
147  Ludvika SS Småproffsen  1999  LUDVIKA SS    25 m  2:34.93   
148  Ludvika SS Småstjärnorna  1999  LUDVIKA SS    25 m  3:03.80   
98  Falu Simsällskap Lag 1  2000  FALUN    25 m     
 
Gren 24, 4X50m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
144  Ludvika SS Indians  1999  LUDVIKA SS    25 m  2:47.89   
 
Gren 26, 4X25m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
146  Ludvika SS Ministjärnorna  2001  LUDVIKA SS    25 m     
145  Ludvika SS Miniproffsen  2001  LUDVIKA SS    25 m     
99  Falun Tjejer 2001 O Yngre  2001  FALUN    25 m     
 
Gren 27, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
152  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  45.02   
140  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  45.37   
124  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  50 m  45.90   
120  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  49.69   
154  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  49.92   
136  Rydelius Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL9799  25 m  51.78   
160  Forsström Erik  1999  SANDVIKEN  AO9399  25 m  52.08   
70  Jämte Markus  1999  BORLÄNGE  AG4599  25 m  53.84   
87  Gunnarsson Hjalmar  1999  FALUN  AQ0999  50 m  56.25   
10  65  Janbjer Adam  1999  AVESTA SS  AC9199  25 m  57.40   
11  63  Hedberg Albin  1999  AVESTA SS  AL4599  25 m  59.12   
 
Gren 28, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
122  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  50 m  40.56   
96  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  50 m  40.57   
129  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  42.88   
95  Sörlie Isabelle  1999  FALUN  AV1299  25 m  44.25   
62  Czarnecki Cecilia  1999  AVESTA SS  AT9699  25 m  46.39   
133  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  46.63   
89  Norin Anna  1999  FALUN  AH1899  25 m  48.91   
75  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  50.52   
143  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  51.27   
10  157  Zonneveld Marit van  1999  SS MORA  BI9899  25 m  53.05   
11  142  West Josefine  1999  LUDVIKA SS  AW1299  25 m  54.77   
12  134  Risvik-Sjöström Alva  1999  LUDVIKA SS  BB7899  25 m  55.62   
13  92  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  56.63   
14  68  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  56.71   
15  135  Risvik-Sjöström Moa  1999  LUDVIKA SS  BC1899  25 m  1:09.33   
16  116  Karlsson Karolin  1999  LEKSAND  BL3499  25 m     
 
Gren 29, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
105  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  50 m  42.64   
91  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m  49.70   
85  Enlund Alexander  2000  FALUN  AH1700  50 m  49.74   
119  Batista-Gröndahl Philip  2000  LUDVIKA SS  AH4700  50 m  49.85   
79  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  55.32   
74  Mikker Oskar  2000  BORLÄNGE  AQ7100  25 m  59.84   
139  Söderholm Dennis  2000  LUDVIKA SS  AH8100  25 m  1:09.22   
71  Kieksi Carl  2000  BORLÄNGE  AQ9100  25 m     
 
Gren 30, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
126  Jansson Maja  2000  LUDVIKA SS  AQ3200  25 m  44.12   
108  Wigg Smilla  2000  GÄVLE SS  AN4400  25 m  44.75   
127  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  46.51   
161  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  48.78   
112  Berg Sara  2000  LEKSAND  AL0400  25 m  49.22   
162  Sand Alva  2000  SANDVIKEN  AL4600  25 m  49.68   
69  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  50.42   
86  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  50 m  50.51   
117  Skoglund Petronella  2000  LEKSAND  AL4400  25 m  51.60   
10  103  Barresäter Tova  2000  GÄVLE SS  AM6800  25 m  51.77   
11  94  Söderkvist Maja  2000  FALUN  AX0200  25 m  55.42   
12  156  Sisell Elin  2000  SS MORA  AV8800  25 m  56.00   
13  80  Adrelius Tova  2000  FALUN  AV4600  25 m  56.21   
14  166  Olsson Ebba  2000  FALUN    25 m  56.60   
15  83  Brandt Ida  2000  FALUN  AW0200  25 m  57.04   
16  88  Jobs Sandra  2000  FALUN  BB3800  50 m  57.23   
17  67  Holmberg Andréa  2000  BORLÄNGE  BB2800  25 m  1:02.06   
18  97  Ytterholm Saga  2000  FALUN  BB5800  50 m  1:02.10   
19  66  Strömberg Wilma  2000  AVESTA SS  AH8800  25 m  1:02.24   
20  115  Jones Julia  2000  LEKSAND  BE0400  25 m     
21  150  Hed Moa  2000  SS MORA  BA1800  25 m     
22  153  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m     
23  76  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m     
24  102  Andersson Elvira  2000  GÄVLE SS  BE4400  25 m     
 
Gren 31, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
106  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  36.80   
130  Larsson Timothy  2001  LUDVIKA SS  AA9301  25 m  41.66   
64  Hedberg Wille  2001  AVESTA SS  AD7901  25 m  46.55   
163  Hansson Tim  2001  FALUN    25 m  50.33   
149  Hansson Isak  2001  SS MORA  AL2901  25 m     
 
Gren 32, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
125  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  36.43   
104  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  39.25   
107  Richtnér Amie Molin  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  39.59   
78  Waller Alicia  2001  BORLÄNGE  AS7201  25 m  42.03   
73  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  42.17   
137  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  42.71   
82  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  50 m  43.19   
158  Östling Emmy  2001  SS MORA  AI8401  25 m  44.44   
72  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  47.74   
10  111  Nyström Ida  2001  HEDEMORA  AK4201  25 m  49.08   
11  121  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m     
12  114  Eklund Linn  2001  LEKSAND  AY3201  25 m     
13  113  Deras Hanna  2001  LEKSAND  AY2201  25 m     
 
Gren 33, 25m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
100  Lindholm Adam  2002  GRÄNGES SS  AA0702  25 m  24.76   
141  Söderholm Linus  2002  LUDVIKA SS  AA6502  25 m  25.02   
155  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  30.37   
118  Skoglund Samuel  2002  LEKSAND  AG3102  25 m     
77  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m     
 
Gren 34, 25m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
93  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  23.38   
81  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  25.35   
101  Östh Kajsa  2002  GRÄNGES SS  AA0402  25 m  25.66   
84  Brandt Isa  2002  FALUN  AH3402  25 m  26.71   
123  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AC0802  25 m  28.28   
151  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  29.71   
90  Olsson Agnes  2002  FALUN  AH4402  25 m  32.70   
170  Pershagen Julia  2002  FALUN    25 m  40.48   
138  Serlander Alice  2002  LUDVIKA SS  AM8602  25 m     
10  109  Arthursdóttir Ronja  2002  HEDEMORA  AM2802  25 m     
 
Gren 35, 25m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
167  Svärd Malte  2003  FALUN    25 m  26.22   
 
Gren 36, 25m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
164  Zetterberg Anja  2003  FALUN    25 m  28.45   
168  Ekvall Emelie  2003  FALUN    25 m  31.79   
131  Matsson-Frost Alva  2003  LUDVIKA SS  AD7803  25 m     
128  Lantz Lovisa  2003  LUDVIKA SS  AD0203  25 m     
110  Helgesson Nanny  2003  HEDEMORA  AF6603  25 m     
 
Gren 37, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
152  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  33.49   
140  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  34.05   
160  Forsström Erik  1999  SANDVIKEN  AO9399  25 m  34.19   
124  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  34.68   
120  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  36.82   
154  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  37.51   
136  Rydelius Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL9799  25 m  38.66   
63  Hedberg Albin  1999  AVESTA SS  AL4599  25 m  39.84   
65  Janbjer Adam  1999  AVESTA SS  AC9199  25 m  40.21   
10  70  Jämte Markus  1999  BORLÄNGE  AG4599  25 m  42.57   
11  87  Gunnarsson Hjalmar  1999  FALUN  AQ0999  50 m  45.33   
 
Gren 38, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
133  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  32.58   
95  Sörlie Isabelle  1999  FALUN  AV1299  50 m  33.67   
129  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  33.81   
122  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  34.28   
96  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  34.65   
62  Czarnecki Cecilia  1999  AVESTA SS  AT9699  25 m  35.15   
143  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  35.21   
89  Norin Anna  1999  FALUN  AH1899  25 m  37.72   
75  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  37.79   
10  92  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  38.26   
11  142  West Josefine  1999  LUDVIKA SS  AW1299  25 m  47.34   
12  135  Risvik-Sjöström Moa  1999  LUDVIKA SS  BC1899  25 m  49.58   
13  157  Zonneveld Marit van  1999  SS MORA  BI9899  25 m  49.73   
14  68  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  50.33   
15  134  Risvik-Sjöström Alva  1999  LUDVIKA SS  BB7899  25 m  51.70   
16  116  Karlsson Karolin  1999  LEKSAND  BL3499  25 m     
 
Gren 39, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
105  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  35.28   
91  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  50 m  35.58   
119  Batista-Gröndahl Philip  2000  LUDVIKA SS  AH4700  25 m  37.34   
85  Enlund Alexander  2000  FALUN  AH1700  50 m  38.53   
79  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  42.75   
74  Mikker Oskar  2000  BORLÄNGE  AQ7100  25 m  47.75   
71  Kieksi Carl  2000  BORLÄNGE  AQ9100  25 m  48.76   
139  Söderholm Dennis  2000  LUDVIKA SS  AH8100  25 m  49.98   
169  Block Samuel  2000  FALUN    25 m     
 
Gren 40, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
126  Jansson Maja  2000  LUDVIKA SS  AQ3200  25 m  33.66   
127  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  33.86   
162  Sand Alva  2000  SANDVIKEN  AL4600  25 m  35.24   
103  Barresäter Tova  2000  GÄVLE SS  AM6800  25 m  37.89   
69  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  38.49   
117  Skoglund Petronella  2000  LEKSAND  AL4400  25 m  39.49   
112  Berg Sara  2000  LEKSAND  AL0400  25 m  39.66   
108  Wigg Smilla  2000  GÄVLE SS  AN4400  25 m  39.76   
161  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  39.91   
10  83  Brandt Ida  2000  FALUN  AW0200  50 m  41.10   
11  80  Adrelius Tova  2000  FALUN  AV4600  50 m  42.81   
12  86  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  50 m  42.89   
13  88  Jobs Sandra  2000  FALUN  BB3800  50 m  43.24   
14  94  Söderkvist Maja  2000  FALUN  AX0200  25 m  45.31   
15  66  Strömberg Wilma  2000  AVESTA SS  AH8800  25 m  45.50   
16  156  Sisell Elin  2000  SS MORA  AV8800  25 m  45.76   
17  97  Ytterholm Saga  2000  FALUN  BB5800  50 m  46.56   
18  67  Holmberg Andréa  2000  BORLÄNGE  BB2800  25 m  47.91   
19  76  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m  49.43   
20  166  Olsson Ebba  2000  FALUN    50 m  54.94   
21  165  Lindqvist Irma  2000  FALUN    25 m  55.60   
22  102  Andersson Elvira  2000  GÄVLE SS  BE4400  25 m     
23  150  Hed Moa  2000  SS MORA  BA1800  25 m     
24  115  Jones Julia  2000  LEKSAND  BE0400  25 m     
25  153  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m     
 
Gren 41, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
106  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  19.54   
130  Larsson Timothy  2001  LUDVIKA SS  AA9301  25 m  21.34   
64  Hedberg Wille  2001  AVESTA SS  AD7901  25 m  21.97   
 
Gren 42, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
104  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  19.05   
125  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  19.23   
107  Richtnér Amie Molin  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  19.55   
73  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  21.92   
137  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  23.75   
78  Waller Alicia  2001  BORLÄNGE  AS7201  25 m  23.96   
82  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  24.08   
111  Nyström Ida  2001  HEDEMORA  AK4201  25 m  34.61   
158  Östling Emmy  2001  SS MORA  AI8401  25 m     
10  132  Matsson-Frost Tuva  2001  LUDVIKA SS  AF7401  25 m     
11  121  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m     
12  72  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m     
 
Gren 43, 25m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
141  Söderholm Linus  2002  LUDVIKA SS  AA6502  25 m  20.97   
155  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  24.26   
100  Lindholm Adam  2002  GRÄNGES SS  AA0702  25 m  25.83   
118  Skoglund Samuel  2002  LEKSAND  AG3102  25 m     
77  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m     
 
Gren 44, 25m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
93  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  20.07   
81  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  20.56   
123  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AC0802  25 m  23.71   
84  Brandt Isa  2002  FALUN  AH3402  25 m  25.07   
90  Olsson Agnes  2002  FALUN  AH4402  25 m  25.85   
101  Östh Kajsa  2002  GRÄNGES SS  AA0402  25 m  26.52   
151  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  27.77   
170  Pershagen Julia  2002  FALUN    25 m  37.76   
138  Serlander Alice  2002  LUDVIKA SS  AM8602  25 m     
10  109  Arthursdóttir Ronja  2002  HEDEMORA  AM2802  25 m     
 
Gren 45, 25m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
167  Svärd Malte  2003  FALUN    25 m  29.04   
 
Gren 46, 25m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
164  Zetterberg Anja  2003  FALUN    25 m  23.70   
168  Ekvall Emelie  2003  FALUN    25 m  32.77   
131  Matsson-Frost Alva  2003  LUDVIKA SS  AD7803  25 m     
128  Lantz Lovisa  2003  LUDVIKA SS  AD0203  25 m     
110  Helgesson Nanny  2003  HEDEMORA  AF6603  25 m     
 
Gren 47, 4X50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
144  Ludvika SS Indians  1999  LUDVIKA SS    25 m  2:24.21   
 
Gren 48, 4X50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
147  Ludvika SS Småproffsen  1999  LUDVIKA SS    25 m  2:13.91   
148  Ludvika SS Småstjärnorna  1999  LUDVIKA SS    25 m  2:46.41   
159  SS Mora Tjejer  1999  SS MORA    25 m     
98  Falu Simsällskap Lag 1  2000  FALUN    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.25  Utskriftsdatum  19 september 2011 
Licensierad till: Ludvika Simsällskap  Utskriftstid  13:53